ביטוח חיים

ביטוח חיים ישלם סכום כסף, חד פעמי במקרה של פטירה של המבוטח/ים, ליורשיו של המבוטח או אדם אחר שנקבע כמוטב בפוליסה. זאת אומרת שביטוח זה אנו לא רוכשים עבורנו , אלא עבור בני המשפחה שלנו.

 ביטוח חיים נועד להחליף את הכנסה שאיבדה המשפחה / היורשים בעקבות מוות בטרם עת של המבוטח , את הפיצוי הכספי ניתן לדעת מראש עפ"י קביעתו של הלקוח , ללא הגבלת סכום פיצוי .

איך אני יודע על איזה סכום לבטח ?

יש לקחת בחשבון הוצאות והלוואות , לחשב כמה תלויים כלכלית יש לאדם זה ועל סמך זה לקנות סכום ביטוח לפוליסת חיים .

ישנם עוד פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כמו קצבאות ביטוח לאומי , פנסיה , זכאויות וכו' .

לצורך זה הוקמה סוכנות רוזי ביטוחים אנו דואגים לכך שכל לקוח יהיה מכוסה על סכום ביטוח נכון ומדוייק ושחלילה לא יהיה חוסר והיווצרות של תת ביטוח היכול לגרום לפגיעה במצב הכלכלי של המשפחה , החישוב מצריך מקצועיות וידע רב .

חשוב לדאוג לכך שהתלויים בנו לא יישארו ללא הכנסה אם יקרה לנו משהו. הסכום הביטוח אותו נדרש לרכוש תלוי בהכנסה ובהתחייבויות אחרות שלנו. במידה יש לכם ילדים או בני משפחה אחרים שאתם אחראיים לפרנסתם אנו נרצה לדאוג לסכום שיספיק להם. בהתאם לצרכים של משק הבית לפני מקרה המוות.

אם יש הלוואות או התחייבויות אחרות כדאי לדאוג שסכום ביטוח החיים יכסה גם את כל ההתחייבויות האלו במקרה מוות של המבוטח בטרם עת .

מחירי ביטוח החיים מושפעים מפרמטרים של גובה סכום הביטוח (ריסק פרטי ו/או משכנתא), גיל, מין, עיסוק, אורח חיים (מעשן או לא), ומצבו הבריאותי של המבוטח. ישנו הבדל בין מחירי ביטוח החיים בחברות הביטוח השונות .

אנו ברוזי ביטוחים משווקים את החברות הגדולות ביותר בארץ כך שאנו משווים בין חברות הביטוח הנמצאים בשוק בנוסף אנו יודעים להעניק ללקוח את הכיסוי הטוב ביותר עבורו עם הפרמייה המשתלמת ביותר  !

צור עמנו קשר זה על מנת לקבל הצעה אטרקטיבית במיוחד .

.